Jak wyczyścić duplikaty z listy kontaktów?

Jesteś tutaj:
Szacowany czas czytania: 1 min

Jeśli chcesz usunąć zduplikowany pojedynczy kontakt, zapoznaj się z instrukcją:  

Usuwanie duplikatu kontaktu w Solvbot

Jeśli chcesz usunąć więcej niż jeden kontakt: 

  1. W menu znajdującym się w lewej części ekranu wybierz zakładkę Kontakty, a następnie kliknij Połącz duplikaty
  2. Na ekranie pojawią się sugerowane duplikaty do połączenia. 
  3. Wybierz rodzaj Podobieństwa (Wysokie, Średnie, Niskie), aby określić stopień identyczności kontaktów i naciśnij “Wyszukaj”. 
  4. Zaznacz pozycje kontaktów, które się powtarzają lub zaznacz “Tu nie ma żadnych duplikatów”, jeśli kontakty nie są duplikatami.  
  5. Kliknij “Zapisz”.  

Należy uważnie przyjrzeć się duplikatom, które zasugerował system. Po połączeniu podobnych kontaktów nie ma możliwości ich rozłączyć. 

Zatem jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym opisem kontaktu i sprawdzić czy kontakty są tożsame, kliknij na ikonę lupy.  W nowym oknie przeglądarki pojawią się dane kontaktu, które pozwolą Ci określić czy w danym przypadku masz do czynienia z duplikatem.  

Po połączeniu kontaktów system Solvbot upewni się czy wszystkie dane zostały przeniesione i zachowane, tj. dane kontaktowe, korespondencja czy zadania.  

Jeżeli kontakty zawierały różne dane, np. w jednym był numer telefonu, a w drugim tylko e-mail, w takim przypadku powstały kontakt posiada obie informacje oraz notatkę, informującą o dokonaniu połączenia. 

Czy ten artykuł był pomocny
Nie 0
Przejdź do góry