Doradca restrukturyzacyjny

Stwórz z Solvbot nowoczesną cyfrową kancelarię na miarę XXI wieku

Solvbot to platforma, która ułatwia doradcom restrukturyzacyjnym sprawne zarządzanie procesem upadłościowym.

Łączy ona w jednym miejscu funkcjonalności dotyczące obiegu korespondencji, generowania pism, tworzenia spisu inwentarza, listy wierzytelności czy sprawozdania rachunkowego. Nasze integracje z Krajowym Rejestrem Zadłużonych czy eNadawcą pozwalają skutecznie prowadzić postępowania, a moduł zadań oparty na tablicy kanban pozwala intuicyjnie i efektownie zarządzać pracą zespołu.

Solvbot umożliwia:

 • Tworzenie spisów majątku z podziałem na kategorie

  Tworzenie spisów majątku jeszcze nigdy nie było takie proste. Dzięki kilku kliknięciom możesz dodać dowolny składnik oraz jego zdjęcia, a na koniec w kilka kliknięć wygenerujesz spis inwentarza.

 • Tworzenie sprawozdania z czynności oraz sprawozdania rachunkowego

  Ich wykonanie często zajmuje sporo czasu i jest dość skomplikowane. Solvbot pomoże ci je zrobić szybko, łatwo i bez błędów!

 • Rejestrować notatek oraz przechowywanie i archiwizowanie plików w wielu formatach

  Dzięki temu rozwiązaniu w bezpieczny sposób możesz przechowywać dokumenty różnego typu, mając także pewność, że ich nie utracisz.

 • Dwuetapowe uwierzytelnianie logowania

  Możliwość dwuetapowego logowania gwarantuje bezpieczeństwo podczas pracy. Solvbot zapewnia bezpieczeństwo zarówno w przechowywaniu dokumentów i plików, jak i danych użytkowników.

 • Zarządzanie obiegiem korespondencji

  Praca sekretariatu w Solvbot staje się bardziej intuicyjna. System podpowiada optymalne rozwiązania dla procesów biurowych.

 • Nadawanie elektronicznych przesyłek pocztowych dzięki integracji z eNadawcą

  Jedno z najbardziej czasochłonnych zajęć w codziennej pracy, u nas może stać się czynnością wykonywaną w bardzo prosty i przejrzysty sposób.

 • Tworzenie wielu pism do różnych adresatów za pomocą gotowych i automatycznie generujących dane szablonów

  Funkcjonalność ta pozwoli zaoszczędzić ci mnóstwo czasu przy tworzeniu dokumentów dla różnych adresatów. Solvbot zrobi to za ciebie!

 • Dodawanie wierzytelności

  Solvbot wyeksportuje je do Projektu Planu Spłaty za Ciebie. Dodatkowo po wprowadzeniu odpowiednich danych, system wyliczy za ciebie odpowiednią wysokość odsetek na podstawie aktualnych stawek bez konieczności korzystania z innych kalkulatorów.

 • Zarządzanie dużą ilością zadań oraz pracą zespołu jednocześnie

  Dzięki temu dane postępowań, które procedujesz zawsze są aktualne i nie musisz poświęcać czasu na ich sprawdzenie. Integracja z systemem KRZ to najistotniejszy kierunek rozwoju naszego oprogramowania.

 • Automatyczne pobieranie postępowań z Krajowego Rejestru Zadłużonych

  Dzięki temu dane postępowań, które procedujesz zawsze są aktualne i nie musisz poświęcać czasu na ich sprawdzenie. Integracja z systemem KRZ to najistotniejszy kierunek rozwoju naszego oprogramowania.